Your cart is currently empty!
DevOps, konténerizáció, mikroszervizek, Kubernetes, NGINX. Gyakran ismételt szavak, de a valós értelmük sokszor homályos. Főleg, amikor a főnök (ügyfél, pénzügy, stb.) kérdezi, hogy miért ezt az irányt kövessük, miért nem jó a megszokott.
Az ALEF (F5, NGINX), Datatronic és a DevOps Akadémia közös előadásában ezekre a kérdésekre kapsz választ.
A konténerizáció és az erre épülő cluster technológiák elsőre – ha hagyományos környezetekhez szoktál – feleslegesen komplikáltnak tűnnek. Valójában a bevezetésük és helyes alkalmazásuk gyorsan meghálálja magát. Olyan előnyöket kapsz azonnal, amit más környezetek nem nyújtanak.
Az előadásból megérted milyen előnyei vannak a konténerizációnak, miért érdemes elindulnod ezen az úton és hogyan segítik az életedet a modern eszközök. Konkrétan a Kubernetes és az NGINX. Az előbbi a konténer-cluster de-facto sztenderdje, míg az NGINX gyakorlatilag megkerülhetetlen ha webszervert készítesz. Akár reverse-proxyként, akár frontend szerverként használod.
Ma este három előadónk segít neked betekintést szerezni a konténerziáció miértjeibe, a Kubernetes infrastruktúra világába és az NGINX használatának előnyeibe.
Az előadás segítségével megérted miért terjed villámgyorsan ez a környezet és milyen szemléletváltást igényel, ha a saját rendszeredet modernizálni szeretnéd. A hallottak segítségével nem lesz többet gond válaszolni a főnök kérdésére, hogy miért érdemes a mikroszervizek, konténerizáció és a Kubernetes irányába fejlődni.
INGYENES
INGYENES
Szokasosan jo volt
Tetszett a hagyományos és a ‘cloud/k8s’ összehasonlítás; kevesebb szakmai és több általános, könnyebben érthető nézőpontra helyezte a hangsúlyt a session.
Tetszett, hogy ujabb eloadokat is meghivtatok.
Nagyon hasznos volt, de mivel eddig nem használtam a terméket, ezért nekem túl sok volt az újdonság.
Tetszett ez a kötetlen, beszélgetős forma, bár engem már tényleg csak a gyakorlati rész érdekel, mert abba egyedül nem mertem belekezdeni.
3
tanuló,
4
fejezet,
4
tananyag