Linux szakembereket keresünk

Linux-, DevOps-, hálózat- és etikus hacker szakterületek oktatásával, ügyfelek támogatásával foglalkozó DevOps Akadémiához keresünk medior vagy senior Linux szakembereket.

Feladatok

  • Linux környezetek kialakításával és üzemeltetésével kapcsolatos konzultáció/tanácsadás
  • Linux szerverek beállítása, ezek módosítása és kapcsolódó eseti üzemeltetési feladatok
  • Az elvégzett feladatok alapján oktatóanyagok összeállítása, online képzések tartása vagy a képzések során az oktató támogatása/segítése

Szükséges készségek

  • Legalább három év Linux szerverüzemeltetési tapasztalat
  • A Linux parancssor magasszintű ismerete
  • Debian/Ubuntu vagy RedHat/CentOS (vagy ezekkel azonos) disztribúciók alapos ismerete
  • Vállalati- vagy webes környezetek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés a kiadott feladatok alapján
  • Jó szóbeli kommunikációs készség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új eszközök és környezetek elsajátítására

Jó ha értesz hozzá, de nem feltétel

  • Automatizált menedzsment eszközök (Ansible)
  • DevOps eszközök
  • Oktatói tapasztalat
  • Elvárás a munka során a fentiek elsajátítása senior szakember vezetésével

Amit nyújtunk

  • Változatos projektek
  • Fejlődési lehetőség senior szakemberek és oktatók segítségével
  • Hozzáférés többszáz óra szakmai tananyaghoz

Munkavégzés helye, ideje, módja

  • Teljes home office, azaz a világon bárhonnan végezheted a munkát
  • Szabad időbeosztás
  • Havi átalány- vagy eseti munkák alapján megállapított fix díjazás
  • Vállalkozói szerződés